Zdravotní sestra/bratr s platnou registrací / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaHospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda21 500 Kč

Popis nabídky práce:

Výkon práce: Prachatice a okolí s dojezdem do cca 25km
Požadované vzdělání: Zdravotní sestra s platnou registrací
Pracovní úvazek: plný i částečný
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned

Náplň práce:
poskytování domácí hospicové péče v rodinách klientů

Požadujeme:
Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; empatie, komunikativnost, trpělivost, samostatnost, zájem o práci s naší cílovou skupinou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, řidičský oprávnění skupiny B nutné
Platové podmínky: nástupní plat 21500Kč + příplatky za noční, SO a NE (+ navýšení platu po zkušební době)
Benefity: firemní oblečení, závodní stravování, malý přátelský kolektiv zapálený pro dobrou věc
V případě zájmu kontaktujte: Bc. Štěpánka Válková, tel. 732 182 466, [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Horní 138, Prachatice, 38301, Česko
mzda, plat (hrubý):21 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s., IČ: 70853517

kontaktní osoba:Bc. Štěpánka Válková
telefon:732 182 466
e-mail:[email protected]