Údržbář, správce budov / Provozní zámečníci, údržbáři

FirmaDřevojas, výrobní družstvo
AdresaPražská 2060/50, Předměstí, 568 02 Svitavy 2
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč až 30 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťuje veškerou údržbu strojů společnosti, technicky zabezpečuje provoz, má v péči veskerou správu budouv a adreálu (opravy, rekonstrukce, hlídání termínů, revize, …)
NABÍZÍME: dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na výrobky firmy, prémie dle tržeb firmy a odobní ohodnocení, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
KONTAKT: telefonicky (po - pá 7:00 - 14.30 hod.), e-mailem, osobně (po - pá 7:00 - 14.30 hod.)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pražská 2060/50, Předměstí, 568 02 Svitavy 2
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Dřevojas, výrobní družstvo, IČ: 42193940
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Pavla Kučerová
telefon:+420 778 468 608
e-mail:kucerova@drevojas.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.drevojas.cz