Stavbyvedoucí / Hlavní stavbyvedoucí

  • Zlínstav, a. s. - sídlo, Bartošova 5532, 760 01 Zlín 1
  • HPP
  • 28 000 Kč až 53 000 Kč

Požadovaná kvalifikace: ÚSO nebo VŠ vzdělání, stavebního směru výhodou
Požadavky na zaměstnance: zkušenosti v oblasti řízení, koordinace a kompletace staveb výhodou, ŘP sk. B, znalost práce na PC, flexibilita, odpovědnost a komunikativnost

Náplň práce:
koordinace a řízení prací, komunikace se subdodavateli a investorem, odpovědnost za hospodářský výsledek staveb
Výhody: ubytování, notebook, služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zlínstav, a. s. - sídlo, Bartošova 5532, 760 01 Zlín 1
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 53 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:Zlínstav, a. s., IČ: 28315669
počet volných pracovních míst:7
obory:
  • Stavebnictví
  • Management

kontaktní osoba:Alena Zámečníčková, Personalistka.
e-mail:zamecnickova@zlinstav.com
webová stránka zaměstnavatele:http://www.zlinstav.com