Učitel/ka MŠ / Učitelé v oblasti předškolní výchovy

  • Švermova 693, 538 21 Slatiňany
  • VPP
  • 10 000 Kč až 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Švermova 693, Slatiňany.
NÁPLŇ PRÁCE: přijmeme učitelku na ,,překryv" - 0,5 úvazek.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: závodní stravování, příspěvek na vitamíny, příspěvek na obědy.
Finanční ohodnocení dle praxe a vzdělání. Vhodné i pro maminky na rodičovské dovolené.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené na e-mailové adrese zasláním životopisu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Švermova 693, 538 21 Slatiňany
mzda, plat (hrubý):10 000 Kč až 15 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim, IČ: 75016389
obory:
  • Výchova a vzdělávání

kontaktní osoba:Mgr. Eva Tomišková
telefon:+420 739 095 059
e-mail:ms.slatinany@seznam.cz