Mzdová/ý účetní / Mzdoví účetní

  • Pardubická 326, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1
  • HPP
  • 22 000 Kč až 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Pardubická č.p. 326, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: kompletní zpracování mzdové agendy pro cca 200 zaměstnanců.
POŽADAVKY: minimálně 3 roky praxe podmínkou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, roční odměny.
Nástup možný ihned!
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7,00-16,00, na e-mailové adrese nebo osobně přímo na provozovně - Po-Pá 7,00-16,00. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pardubická 326, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:A-Z PREZIP a.s., IČ: 25969901
obory:
  • Administrativa
  • Finance

kontaktní osoba:Zora Božetická
telefon:+420 602 182 085
e-mail:bozeticka@marloab.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.azprezip.cz/