Vrátný/á - hlídač/ka / Vrátní

  • Služba, výrobní družstvo - pracoviště Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé, Košumberk 80, 538 54 Luže
  • HPP
  • 14 000 Kč až 16 000 Kč

Popis nabídky práce:

VHODNÉ I PRO OZZ A OZP s max. 2. stupněm invalidity.
Místo výkonu práce: Košumberk 80, Luže.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o 12ti hodinové směny - pouze noční turnusové směny 18,00-6,00 hod., na vrátnici se slouží ve dvojici, služba je náročnější na obchůzky - vhodnější spíše pro muže.
POŽADAVKY: zájemci si budou muset zajistit certifikát pro strážné (je možné zajistit přes naši firmu).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, vánoční odměny formou benefitů a odměn, školení, vybavení zaměstnanců oděvem, telefonem, svítilnou, zvýhodněný telefonní tarif, možnost výhodné rekreace na Kvildě.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v pracovní dny od 6,30 do 15,30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Služba, výrobní družstvo - pracoviště Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé, Košumberk 80, 538 54 Luže
mzda, plat (hrubý):14 000 Kč až 16 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:Služba, výrobní družstvo, IČ: 00028819
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Renata Potocká
telefon:+420 723 817 441,602 306 403
e-mail:balkova@sluzbavd.cz, potocka@sluzbavd.cz