Prodavač/ka / Prodavači potravinářského zboží

  • Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o. II, Náměstí 165, 538 51 Chrast u Chrudimě
  • HPP
  • 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Náměstí 165, 538 51 Chrast u Chrudimi.
NÁPLŇ PRÁCE: nabízíme práci v nově zrekonstruované prodejně.
POŽADAVKY: příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem a hlavně vstřícný přístup k zákazníkům. Zkušenost v oboru není podmínkou, rádi zaškolíme.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zaměstnanecké slevy na nákup masa, uzenin a obědů.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo osobně přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o. II, Náměstí 165, 538 51 Chrast u Chrudimě
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o., IČ: 03530906
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Martin Čejka
telefon:+420 777 565 858
e-mail:martin.cejka@reznictvicejka.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.reznictvicejka.cz