Skladník/ce / Úředníci ve skladech

  • CPI Hotels, a.s. -001, Spa & Kur Hotel Praha, Ruská 27/12, 351 01 Františkovy Lázně
  • VPP, DPČ, DPP
  • 10 000 Kč

Místo výkonu práce: Spa & Kur Hotel Praha, Ruská 27, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek zkrácený 20 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro důchodce/kyně. Pracovní doba: dle domluvy.

Náplň práce:
objednávky, příjem a naskladnění zboží.

Požadujeme:
zodpovědnost, spolehlivost, aktivní práce s PC, fyzická zdatnost.

Nabízíme:
firemní benefity, možnost profesního růstu v rámci společnosti. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, aktivní práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:CPI Hotels, a.s. -001, Spa & Kur Hotel Praha, Ruská 27/12, 351 01 Františkovy Lázně
mzda, plat (hrubý):10 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP, DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:CPI Hotels, a.s., IČ: 47116757
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Administrativa
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Olga Láfová, ředitelka hotelu
telefon:+420 724 887 230
e-mail:o.lafova@spakurhotels.com