Zástupce vedoucí prodejny, prodavači v cukrárně / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

  • JEMAR VANĚK s.r.o. 01, Cukrárna Kafé Maté, Smetanova 662, 755 01 Vsetín 1
  • HPP, VPP
  • 17 970 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY, PRODAVAČI V CUKRÁRNĚ
Možnost zkráceného i plného úvazku

Požadujeme:
ŘP sk. B, praxe s vedením lidí, nutná samostatnost a zodpovědnost, dovednost vedení základní písemné dokumentace související s vedením prodejny.

Náplň práce:
prodej zákusků, kávy a různých dobrot. Protože mlsání je radost, svojí prací budete rozdávat radost a to je velmi příjemné zaměstnání. Součástí práce je i vedení kolektivu a zajištění provozu prodejny.

Nabízíme:
práci v hezkém a příjemném prostředí cukrárny, která má již své jméno mezi zákazníky. Pracovní oděv, obuv. Při vzdálenějším bydlišti příspěvek na dopravu. Při dobře odvedené práci zvláštní prémie. Účast na odborných seminářích-profesní růst zajištěn. Pravidelné návštěvy kulturních akcí-divadlo,muzikály,koncerty aj.
První kontakt: v případě zájmu - první kontakt osobní, telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 15:00 h. na čísle: 731 572 629 nebo e-mailem na: kafe.mate@seznam.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:JEMAR VANĚK s.r.o. 01, Cukrárna Kafé Maté, Smetanova 662, 755 01 Vsetín 1
mzda, plat (hrubý):17 970 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:JEMAR VANĚK s.r.o., IČ: 06111823
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Marie Vaňková
telefon:+420 731 572 629
e-mail:kafe.mate@seznam.cz