Elektromechanici - montážníci / Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

  • Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1
  • HPP
  • 19 000 Kč

Popis nabídky práce:

ELEKTROMECHANICI - MONTÁŽNÍCI

Požadujeme:
Vyučen v oboru elektrotechnickém, oprávnění obsluhovat VZV, vyhláška 50 §6 výhodou. Trpělivost, odpovědnost, kvalita, pečlivost, předvídavost, iniciativa, dobrý zdravotní stav.

Náplň práce:
zámečnické práce při výrobě rozvaděčů, montáž a zapojování elektrorozvaděčů v TES, montáž a zapojování rozvaděčů na externích pracovištích u zákazníků, výroba propojovacích sad a kabelů, výroba a pájení kabelů s konektory, výroba a pájení malých sestav v elektronických komponentů. Ostatní: balení výrobků pro expedici, třídění a ukládání druhotných surovin a odpadů vzniklých při výrobní činnosti, udržování příjezdové komunikace u vstupních vrat v provozním stavu.

Nabízíme:
25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt: p. Kovaříčková, telefonicky v době 8 - 12 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: personalni@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9 - 11 h.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:TES VSETÍN s.r.o., IČ: 24815276
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Ivana Kovaříčková
telefon:+420 571 812 773
e-mail:personalni@tes.cz