Manažer/ka systému životního prostředí a energetiky / Ostatní elektrotechnici a technici energetici

  • Jiráskova 701, 755 01 Vsetín 1
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

MANAŽER/KA SYSTÉMU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A ENERGETIKY

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání, pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel), řidičský průkaz skupiny B, analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost, zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci

Náplň práce:
zavádění systému energetického managementu a životního prostředí, udržování systémů ISO50001, 14001, provádění interních auditů, komunikace s klienty

Nabízíme:
zajímavou práci v oblasti energetiky a životního prostředí, příjemné a přátelské pracovní prostředí, mobilní telefon, notebook a další potřebné vybavení, příspěvek na stravenky a další benefity, nadprůměrné finanční ohodnocení.
První kontakt: své životopisy zasílejte e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 701, 755 01 Vsetín 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:AB Solartrip s.r.o., IČ: 64084701
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Alena Kocurková
e-mail:a.kocurkova@energyprukaz.cz