Pracovník/pracovnice provozu do školní jídelny / Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

  • Řezníčkova 25/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9
  • HPP
  • 15 050 Kč až 16 320 Kč

Pracoviště: Řezníčkova č.p. 25/1, Olomouc. Vhodné i pro OZP.
První kontakt je možný POUZE telefonicky v pondělí a středu od 8:00 - 10:00 hod. nebo emailem.

Náplň práce:
pomocné a úklidové práce ve školní jídelně.

Požadavky:
nejlépe praxe v oboru, čistý trestní rejstřík, schopnost pracovat v kolektivu, ochota a zodpovědnost, respekt k nadřízeným.
Pracovní doba: pondělí - pátek od 6:00 - 14:30 hod.
Zaměstnanecké výhody: pět týdnů dovolené, zvýhodněná cena obědů.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Řezníčkova 25/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9
mzda, plat (hrubý):15 050 Kč až 16 320 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace, IČ: 60338598
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Anna Źáková
telefon:+420 585 505 048
e-mail:jidelna-vedouci@zs-reznickova.cz