Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/pracovníci vychystávky zboží (skladníci) / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • Kaufland Česká republika v.o.s. - Distribuční centrum Olomouc-Holice, Týnecká 814/65, Holice, 779 00 Olomouc 9
  • HPP
  • 25 500 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Týnecká č.p. 814/65, Olomouc.
Osobní kontakt je možný každé úterý ve 13:00 hod. na adrese Týnecká č.p. 814/65, Olomouc - sraz na osobní vrátnici.

Vaším úkolem bude: bezchybné vyskladnění zboží podle skladových příkazů, odvážení/zavážení zboží na zóny, úklidová činnost.

Požadujeme:
základní vzdělání, fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce), trestní bezúhonnost, ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (převážně noční), plnoletost.
Pracovní doba je různorodá, např. směny 06:15 - 16:45 hod., 17:00 - 02:30 hod., 18:30 - 05:00 hod.
Zaměstnanecké výhody: při splnění podmínek - prémiový výkonnostní systém, 1 týden dovolené navíc (v rámci věrnostního programu), stravenky, dotované jídlo, stravování v objektu, karta Multisport.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kaufland Česká republika v.o.s. - Distribuční centrum Olomouc-Holice, Týnecká 814/65, Holice, 779 00 Olomouc 9
mzda, plat (hrubý):25 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:07. 10. 2019
datum ukončení pracovního poměru:04. 01. 2020

jméno zaměstnavatele:Kaufland Česká republika v.o.s., IČ: 25110161
počet volných pracovních míst:7
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Lada Tomanová