Svářeči - zámečníci / Svářeči

FirmaPAMET, spol. s r.o.
AdresaLibhošť
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 15.8.2019 a: 31.10.2019 Pracoviště Libhošť, Sedlnice.

Náplň práce:
Svařování plechových výlisků v jednoduchých svařovacích přípravcích + doplňující zámečnické práce. Úkolová mzda. Požadujeme svářečský průkaz - základní kurz na CO
Zaměstnanecké výhody: Poskytneme zaškolení. Zajištěné stravování, zvýhodněné tarify pro volání, 25 dnů dovolené, 2x ročně prémie.
Kontakt: Jan Vajda, telefonicky od 6:00 do 14:00 hod. na č.: 736 115 195, e-mail: vajda@pamet.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:PAMET, spol. s r.o. pracoviště Libhošť, Libhošť
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PAMET, spol. s r.o., IČ: 45196966
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jan Vajda
telefon:+420 736 115 195
e-mail:vajda@pamet.cz