Pracovník/ce v obchodě (prodavač/ka) / Prodavači smíšeného zboží

  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí - Horní Sloupnice
  • HPP
  • 16 280 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: práce na pokladně, samoobslužném úseku, vyrovnávání zboží střídavě práce o sobotách a nedělích
POŽADAVKY: praxe v oboru výhodou
NABÍZÍME: náborový příspěvek Kč 24.000,- /rok (2x 12.000,-), po skončení zkušební doby příspěvek na stravné ve výši Kč 45,- na den, nabídka výhodných mobilních služeb, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní benefity
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (zaslat životopis)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí - Horní Sloupnice
mzda, plat (hrubý):16 280 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:02. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, IČ: 00032212
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Michaela Dolníčková
telefon:+420 725 515 213
e-mail:instruktori@konzumuo.cz
kontaktní adresa:Horní Sloupnice 341, 565 53 Sloupnice