Svářeč TIG / Svářeči

FirmaMS ProTech s.r.o.
AdresaRadiměř 469, 569 07 Radiměř
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč

Společnost MS ProTech se zabývá zakázkovou výrobou strojních dílů a kompletních sestav strojů.
NÁPLŇ PRÁCE: svařování nerezové oceli metodou TIG
POŽADAVKY: svářecí průkaz pro svařování metodou 141, technické vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly, zkušenost se svařováním nerezových plechů do tloušťky 10 mm, svařování trubek výhodou, manuální zručnost, pečlivost, pořádnost, systematičnost
NABÍZÍME: ohodnocení dle schopností a dosahovaných výkonů, možnost osobního a profesního růstu, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Radiměř 469, 569 07 Radiměř
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MS ProTech s.r.o., IČ: 04949722
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Milan Štoudek
telefon:+420 605 157 702
e-mail:milan.stoudek@ms-protech.cz