Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

  • Okma service s.r.o. - 01, Brněnská č.p. 1027, 665 01 Rosice u Brna
  • HPP
  • 15 200 Kč až 15 500 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 9-15 hod.)

Krátkodobé zaměstnání.

Náplň práce:
Práce ve výrobě na dvousměnný provoz jako obsluha zařízení na úpravu kovových materiálů, jejich povrchu. Požadujeme dobrou zdravotní způsobilost, odpovědnost a samostatnost.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravenky

Místo výkonu práce: Brněnská 1027, Rosice

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Okma service s.r.o. - 01, Brněnská č.p. 1027, 665 01 Rosice u Brna
mzda, plat (hrubý):15 200 Kč až 15 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:23. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:27. 12. 2019

jméno zaměstnavatele:okma service s.r.o., IČ: 05359147
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Helena Vargová
telefon:+420 515 549 289
e-mail:info@4lide.eu
kontaktní adresa:Věstonická 4289/12, Židenice, 628 00 Brno 28