TECHNIK / Správci objektů

  • Anenská Studánka 41, 563 01 Lanškroun
  • HPP
  • 17 600 Kč až 26 500 Kč

Popis nabídky práce:

TECHNIK
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťuje technickou provozuschopnost, způsobilost, opravy, údržbu a řádný technický stav technických zařízení
POŽADUJEME:
- SŠ (VŠ) technického nebo stavebního zaměření
- organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- ŘP B
- dobrý vztah k lidem s postižením
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- možnost stravování za příznivé ceny
- pěkné pracovní prostředí
- pro jednotlivce možnost ubytování
KONTAKT: e-mailem - k přihlášce (motivačnímu dopisu) uchazeč přiloží strukturovaný profesní životopis

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Anenská Studánka 41, 563 01 Lanškroun
mzda, plat (hrubý):17 600 Kč až 26 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Ubytování: pro jednotlivce možnost ubytování
  • Podnikové stravování: 5 týdnů dovolené

jméno zaměstnavatele:Domov u studánky, IČ: 00854310
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Jitka Beránková, ředitelka
telefon:+420 465 507 700
e-mail:info@domust.cz