Obsluha CNC laseru / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

  • BISO-Keibel s.r.o., Radošovice 147, 386 01 Strakonice 1
  • HPP
  • 20 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky:

- znalost výkresové dokumentace
- manuální zručnost, samostatnost

Náplň práce:
Obsluha CNC pálicího stroje - laseru, práce na špičkovém moderním stroji TRUMPF
VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování (obědy,stravenky), příspěvek za odpolední směnu, příspěvek na penzijní připojištění, a další firemní benefity.
KONTAKT: Horejšová Lucie, tel.: 383312534, e-mail: horejsova@biso.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, znalost výkresové dokumentace
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:BISO-Keibel s.r.o., Radošovice 147, 386 01 Strakonice 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:BISO - Keibel s.r.o., IČ: 42384028
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lucie Horejšová
telefon:+420 383 312 534
e-mail:horejsova@biso.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.biso-keibel.cz