Sekretář/ka / Sekretáři (všeobecní)

  • Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom
  • HPP
  • 14 900 Kč až 15 500 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Osvoboditelů 355, Velká Polom, 747 64
1. kontakt e-mailem: marketa.trojkova@zkdesign.cz nebo telefonicky 553 770 252, 777 725 700 (klapka 31). Možno se dostavit i osobně, po předchozí tel. domluvě.

Náplň práce:

- Komunikace s obchodními partnery
- Podpora obchodního oddělení
- Péče o návštěvy, kopírování, tisk, vyřizování e-mailů
- Zařizování doprav, ověřování dokumentů, spolupráce při zpracovávání výběrových řízení
- nutná znalost MS Excel
- ŘP. sk B výhodou
- Praxe výhodou
- Nástup možný ihned

Benefity: měsíční prémie, stravenky, benefity, příspěvek na penzijní připojištění, příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom
mzda, plat (hrubý):14 900 Kč až 15 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:ZK Design a.s., IČ: 25864068
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Administrativa

kontaktní osoba:Markéta Trojková
telefon:+420 553 770 252,777 725 700
e-mail:marketa.trojkova@zkdesign.cz