Řidič tahačů nad 7,5 t / Řidiči tahačů

  • VJM Frigotrans s.r.o. - pracoviště Klatovy, Klatovy
  • HPP
  • 16 300 Kč

Popis nabídky práce:

Jedná se o krátkodobé zaměstnání.
NÁPLŇ PRÁCE: řidič tahačů skupiny E, jízdy po EU a do východních zemí

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:VJM Frigotrans s.r.o. - pracoviště Klatovy, Klatovy
mzda, plat (hrubý):16 300 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:15. 10. 2019

jméno zaměstnavatele:VJM Frigotrans s.r.o., IČ: 04090594
počet volných pracovních míst:7
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Doprava

kontaktní osoba:Alexandru Roilean, jednatel
telefon:+420 778 410 928
e-mail:a.roilean@vjmfrigotrans.cz
kontaktní adresa:Ringhofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 517