EKONOMICKÝ/Á REFERENT/KA / Odborní účetní mzdoví

  • Klatovy III, Bezručova 617
  • HPP
  • 17 360 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: ekonomický referent (mzdová účetní + fakturantka)
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: telefonicky, emailem nebo osobně PO-ČT 7.00 - 14.00 h

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Klatovy III, Bezručova 617
mzda, plat (hrubý):17 360 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:Stavební bytové družstvo v Klatovech, IČ: 00040614
datum zveřejnění nabídky práce:včera 20. 08. 2019
obory:
  • Administrativa
  • Finance

kontaktní osoba:Michaela Kovářovicová
telefon:+420 376 376 227
e-mail:kovarovicova@sbdklatovy.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.sbdklatovy.cz