ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE NA SOCIÁLNÍM ÚSEKU / Odborní účetní všeobecní

  • Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko
  • HPP
  • 17 230 Kč až 25 400 Kč

POŽADUJEME: očkování proti žloutence typu B, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
PRACOVNÍ DOBA: jednosměnný pracovní režim
NÁPLŇ PRÁCE: zabezpečování administrativní agendy na sociálním úseku
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ: dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - platová třída 8, platový stupeň dle započitatelné praxe
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP (např. příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, 5 týdnů dovolené, 2x ročně pololetní odměny
NÁSTUP: září 2019 nebo dle dohody
KONTAKT: Ing. Kateřina Šimková 774 707 714, 376 571 763, k.simkova@dozpbystrice.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko
mzda, plat (hrubý):17 230 Kč až 25 400 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace, IČ: 49207300
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Administrativa
  • Finance

kontaktní osoba:Ing. Kateřina Šimková, ředitelka
telefon:+420 376 571 763,774 707 714
e-mail:k.simkova@dozpbystrice.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.dozpbystrice.cz