Pracovníci v pohřebnictví

FirmaPOSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o.
Adresa17. listopadu 839/3, 669 02 Znojmo 2
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

ŘP sk. B, fyzicky náročná práce, cizí jazyk výhodou.

Náplň práce:
zajištění průběnu smutečních obřadů, oblékání a úprava zesnulých, kopání hrobů, obsluha PC, držení pohotovostních služeb, komunikativnost, .

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o.-kancelář, 17. listopadu 839/3, 669 02 Znojmo 2
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o., IČ: 04618599
obory:
  • Služby

kontaktní osoba:Ing. Lukáš Toifl
telefon:+420 728 233 499
e-mail:pspospichal@seznam.cz