MECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU / Mechanici a opraváři osobních automobilů

  • Pneu Kuthan, s.r.o. pracoviště, Bratří Štefanů 997, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
  • HPP
  • 17 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

MECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU
- PP plný nebo zkrácený na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Náplň práce:
jedná se o práci mechanika v moderním pneuservisu, zahrnující výměnu pneumatik a jejich oprav a drobné automechanické práce (geometrie, stěrače, světla…)

Požadujeme:
přiměřenou manuální zručnost, technické cítění, vztah k automobilům, slušné chování a dobré vystupování k zákazníkům

Nabízíme:
nevyučené zaškolíme; odborná, praktická i dovednostní školení; práci ve slušném kolektivu; poskytujeme stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či osobně na adrese provozovny od 11:00 do 15:00 hod. Kontaktní osoba: Kuthan Jan, tel.: 603 843 535 (volejte od 11:00 - 15:00 hod.), e-mail: pneukuthan@pneukuthan.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pneu Kuthan, s.r.o. pracoviště, Bratří Štefanů 997, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
mzda, plat (hrubý):17 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dělené směny
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:Pneu Kuthan, s.r.o., IČ: 49811207
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Jan Kuthan
telefon:+420 603 843 535
e-mail:pneukuthan@pneukuthan.cz