DĚLNÍK/DĚLNICE KOVOVÝROBY - kovárna, lisovna / Strojírenští kovodělníci

  • Zbečník 354, 549 31 Hronov 1
  • HPP
  • 130 Kč až 150 Kč / hod.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce:
lisování oceli za studena a za tepla (váha výkovků do 3 kg).

Vyučení v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Kontakt - p. Jirka Radek, tel.: +420 736 769 015, e-mail: r.jirka@jirkaspol.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese provozovny.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení (ukončené závěrečnou zkouškou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zbečník 354, 549 31 Hronov 1
mzda, plat (hrubý):130 Kč až 150 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky

jméno zaměstnavatele:JIRKA a spol., s.r.o., IČ: 25924109
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Radek Jirka, jednatel
telefon:+420 736 769 015
e-mail:r.jirka@jirkaspol.cz