Pracovník do elektrovýroby / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • Jiráskova 651, 330 27 Vejprnice
  • HPP
  • 130 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Vejprnice

Požadavky:

- praxe v elektrovýrobě se znalostí transformátorů výhodou
- vzdělání v oboru elektro

Náplň práce:

- testování, měření transformátorů, analýzy neschodných transformátorů
- znalost práce na PC
- balení, příprava na expedici
- montážní práce
První tři měsíce časová mzda 130/hod, po zapracování navýšení hodinové mzdy
Benefity:
- vánoční odměny, odměny na dovolenou, odměny za docházku, obědy 55% ceny hrazené zaměstnavatelem
Kontakt emailem, telefonicky 7:00 - 14:00

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 651, 330 27 Vejprnice
mzda, plat (hrubý):130 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:CZECHMONT, spol. s r.o., IČ: 45356521
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Vladana Vedralová
telefon:+420 377 826 112
e-mail:czechmont@czechmont.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.czechmont.cz