MONTÁŽNÍ DĚLNÍK, DĚLNICE / Montážní dělníci výrobků z kovů

  • HOFMANN WIZARD s.r.o. - Grupo Antolin Turnov s.r.o., Průmyslová 3000, 511 01 Turnov 1
  • HPP
  • 16 068 Kč až 17 233 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- Montáž dveřních výplní do osobních automobilů.

Požadavky:

- Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť pracovat.
Zkušenost ze směnného provozu výhodou (automobilová nebo jiná výrobní společnost), není však nutností.

Zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity – 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, motivační programy, čisté a bezpečné pracovní prostředí, svozové autobusy (Liberec, Semily, Železný Brod, Lomnice nad P.)

KONTAKT: e-mailem: liberec@hofmann-personal.cz, telefonicky PO - ČT od 9:00 do 12:00 hod. a od 13:00 do 16:00 hod. v PÁ od 9:00 do 12:00 hod. a od 13:00 do 15:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:HOFMANN WIZARD s.r.o. - Grupo Antolin Turnov s.r.o., Průmyslová 3000, 511 01 Turnov 1
mzda, plat (hrubý):16 068 Kč až 17 233 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:15. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:13. 12. 2019

jméno zaměstnavatele:HOFMANN WIZARD s.r.o., IČ: 25236016
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Nataliya Hleba
telefon:+420 485 110 105
e-mail:liberec@hofmann-personal.cz