PRACOVNÍK OCHRANY OSOB A MAJETKU - ČLEN VÝJEZDOVÉ SKUPINY / Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

  • Olomoucká 267/29, Předměstí, 746 01 Opava 1
  • HPP
  • 108 Kč / hod.

KO: Chudý René, tel.: 725 625 852 - volejte PO - PÁ 6:00 do 18:00 hod., e-mail: rene.chudy@bois.cz.
Vzdělání nerozhoduje, práce v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových denních i nočních směnách, nutné řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, komunikativnost, reprezentativní chování a vystupování, nutná základní znalost práce s PC, možnost bezplatného získání odborné způsobilosti strážný, pracoviště Opava, nástup možný ihned.

Náplň práce:

Výjezdy k signalizovaným poplachům, patrolační služby, svozy finančních hotovostí, pracovní pohotovost v místě bydliště se služebním vozidlem - z důvodu dodržení časového limitu při dojezdu k signalizovanému poplachu upřednostnění zájemci s místem pobytu v Opavě.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Olomoucká 267/29, Předměstí, 746 01 Opava 1
mzda, plat (hrubý):108 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: výcvik sebeobrany, možnost získání zbrojního průkazu, stravenky

jméno zaměstnavatele:BOIS Opava a.s., IČ: 27823792
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:René Chudý
telefon:+420 553 626 972,725 625 852
e-mail:rene.chudy@bois.cz