AUTOMECHANIK - SERVISNÍ TECHNIK / Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

  • Za Nádražím 2543, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1
  • HPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:
oprava a sevis vysokozdvižných vozíků; pracovní cesty v rámci JČ

Požadujeme:
vyučení v oboru, ŘP sk. B
- praxe výhodou, znalosti elektro výhodou
Hrubá mzda 25 000,-Kč PO ZAŠKOLENÍ.

Nabízíme:
příplatky a prémie ke mzdě dle vykonané práce
Pracovní doba: jedna směna 7:00-16:00 hod.
Kontakt: Jan Koloušek, tel. 604 216 607, e-mail: info@kolousek.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Za Nádražím 2543, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:DEKOS PÍSEK s.r.o., IČ: 26113911
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Jan Koloušek
telefon:+420 604 216 607
e-mail:info@kolousek.cz