Kontrolor kvality / Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

  • Za Nemocnicí 1385, 282 01 Český Brod
  • HPP
  • 14 740 Kč

Popis nabídky práce:

90 denní zaměstnání

První kontakt:
Sztefek Radek, tel.: 773 218 957,
e-mail: sztefek.r@gmail.com,
osobně: v sídle firmy, každý pátek 17 - 19 hod.

Náplň práce:

Kontrola automobilových dílů, kontrola jejich kvality výroby, třídící práce, sortování.

Pracovní doba:
12 hod. směny, ranní/noční.

Nutné nenáročné oční testy od očního lékaře:
1 - videni na blizko :cteni textu ze vzdalenosti min 30cm, schopnost cist Jageruv test c1, popripade text velikosti 4,5 bodu jednim okem,
2 - test barvocitu na viditelnem spektrum barev.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Za Nemocnicí 1385, 282 01 Český Brod
mzda, plat (hrubý):14 740 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:21. 10. 2019
datum ukončení pracovního poměru:18. 01. 2020

jméno zaměstnavatele:Radek Sztefek, IČ: 02378418
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Radek Sztefek
telefon:+420 773 218 957
e-mail:sztefek.r@gmail.com