Elektrikář/elektrikářka, provozní údržbář/údržbářka, zámečník/zámečnice / Stavební a provozní elektrikáři

FirmaPREFA Grygov a.s.
AdresaV Podlesí 258, 783 73 Grygov
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč

Pracoviště: V Podlesí č.p. 258, Grygov. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Požadavky:

- činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle § 6 vyhl. 50/78 Sb.
- znalost čtení výkresové dokumentace
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Náplň práce:

- drobné opravy elektroinstalace u manipulační techniky a jeřábů
- elektroinstalační práce, kontrola a opravy el. rozvodů a rozvaděčů
- oprava a údržba elektrických zařízení NN
- samostatné odborné práce, popř. práce pod dohledem při zjišťování a odstraňování závad z revizí přístrojů a zařízení
Zaměstnanecké výhody:
- 25 dnů dovolené
- podpora vzdělávání a rozšíření kvalifikace nejen v oboru elektro
- dotované stravování v areálu společnosti
- náborový příspěvek 8 000 Kč
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:V Podlesí 258, 783 73 Grygov
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:15. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:PREFA Grygov a.s., IČ: 45192723
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Stavebnictví
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Pavla Beranová
telefon:+420 724 211 849
e-mail:beranova.pavla@betonikaplus.cz