Obráběč kovů v kusové výrobě / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

FirmaČZ a.s.
AdresaTovární 202, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha frézky, brusky, vrtačky, soustruhu, vyvrtávačky
POŽADAVKY:
- vyučení ve strojírenském oboru
- základní orientace ve výkresové dokumenci
- ochota učit se
- praxe vítána
Pracovní doba: 6:00-14:00 hod.
Pracoviště - divize Metalurgie, výrobní odbor Nástrojárna
Pracovní poměr na dobu určitou
VÝHODY: podnikové stravování, dovolená navíc - 5 týdnů, zaměstnanecké benefity
KONTAKT: telefonicky nebo osobně ve všední den v rozmezí od 7:00-14:00 hod., Ing. Pixová Veronika, tel.: 383342239, e-mail: veronika.pixova@czas.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, vzdělání ve strojírens.oboru, orientace ve výkr.dokumentaci
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:ČZ a.s. - pracoviště Strakonice, Tovární 202, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:ČZ a.s., IČ: 25181432
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Veronika Pixová
telefon:+420 383 342 239
e-mail:veronika.pixova@czas.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.czas.cz