ODBORNÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI KVALITY A CERTIFIKACE SYSTÉMU ŘÍZENÍ (ISO) (ZamK) / Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

FirmaDONGWON CZ, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč

Popis nabídky práce:

B15 z:9/8/2019 (ZamK)

Požadujeme:

- aktivní znalost korejského jazyka úroveň rodilý mluvčí (reporty, analýzy a prezentace v korejském jazyce).

Náplň práce:

- zajišťování úrovně kvality v organizaci v souladu se standardy společnosti, definování procesních parametrů, řízení odchylek, hodnocení rizik, určování, realizace a monitorování výrobních strategií pro oddělení kvality dle určení korejské strany, dodržování politiky plánů dle vedení korejské společnosti
- koordinace a uplatňování požadavků dle vedení.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní (nezadáno), korejský jazyk úroveň rodilý mluvčí
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:11. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:DONGWON CZ, s.r.o., IČ: 27799492
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Jana Helešicová DiS.
telefon:725 762 171
e-mail:[email protected]