Ošetřovatel/ka skotu / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Firma"Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o."
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Na odchovnu plemenných býků přijmeme zodpovědného pracovníka, ošetřovatele skotu.

Náplň práce:
krmení a stlaní, kontrola zdrav. stavu zvířat, evidence zvířat. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, vzdělání zemědělského zaměření, ŘP sk. T, praxe nejlépe na pozici zootechnika vítána. Pro více informací nás prosím kontaktujte na uvedeném tel. čísle.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:"Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o.", IČ: 26028531

kontaktní osoba:Ing. Pavel Kozák
telefon:777346045
e-mail:[email protected]