Konstruktér / Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

FirmaETD TRANSFORMÁTORY a.s.
AdresaZborovská 54/22, Doudlevce, 301 00 Plzeň 1
ÚvazekHPP
Mzda31 000 Kč

Popis nabídky práce:

Životopisy prosíme na adresu: michal.mikulka@bez.sk

Náplň práce:

- Seznámení s tvorbou výrobní dokumentace aktivních částí transformátorů. Hlavně uzly vinutí a vývody VN / NN.
- Postupně samostatná konstruktérská činnost, posuzování možností řešení
- Řešení problémů ve výrobě a následné promítnutí řešení do KD
- Postupné zavádění nových efektivních systémů práce
- Parametrické modelování v 2D / 3D CAD NX / OPEN / CAM / PLM Teamcenter.

Požadujeme:

- VŠ / SŠ technického směru
- Orientace ve výkresové dokumentace
- AJ úroveň B1
- Práce s MS Office, 3-D konstrukční systémy (PLM ...)
- Vhodné pro absolventy

Nabízíme:
roustoucí a dynamickou společnost, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na dopravu, roční odměny

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zborovská 54/22, Doudlevce, 301 00 Plzeň 1
mzda, plat (hrubý):31 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ETD TRANSFORMÁTORY a.s., IČ: 25137808
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Michal Mikulka
e-mail:michal.mikulka@bez.sk