PROJEKTANT / Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

FirmaEKOL, spol. s r.o.
AdresaKřenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

PROJEKTANT energetických celků

Náplň práce
• Návrh technického řešení projektů (turbíny, kotle..)
• Příprava a zpracování podkladů autorizovaných projektantů a zakreslování technických výkresů
• Úpravy a změny výkresové dokumentace
• Vypracování technických specifikací, jejich optimalizace
• Jednání se zákazníky – technická specifikace, realizace přejímek

Požadujeme:

• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství
• Časová flexibilita
• Znalost čtení technické dokumentace, výkresů, schémat a zapojení
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na penzijní, životní pojištění
• Možnost výuky AJ nebo Čínského jazyka zdarma
• Zajímavou a samostatnou práci
• Po půlroční době určité následuje prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

Svůj životopis prosím zašlete na email: nejedla@ekolbrno.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:EKOL, spol. s r.o., IČ: 41600983
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Irena Nejedlá DiS., HR Manager
telefon:+420 543 531 674
e-mail:nejedla@ekolbrno.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.ekolbrno.cz