KLIENTSKÝ PRACOVNÍK, PRACOVNICE / Odborní pojišťovací poradci

FirmaČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
AdresaDolní náměstí 17/9, Město, 746 01 Opava 1
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

*KO: Černý Roman Ing., tel.: +420 604 762 571 - volejte po - pá od 8:00 do 16:00 hod., e-mail: cerny.roman@obchod.csobpoj.cz

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou, praxe na obchodní pozici výhodou, spolehlivost, samostatnost.

Náplň práce:
poskytování pojišťovacího poradenství pro stávající i nové klienty.

Nabízíme:
vstupní odborné zaškolení a vedení, kariérní růst, registrace u ČNB, po zaškolení garance minimálního výdělku plus odměny na měsíční, kvartální i roční bázi.
Mladý kolektiv, team buildingové akce, možnost neomezeného výdělku.
Pracoviště Opava, pružná pracovní doba, přibližné rozmezí 08:00 - 17:00.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, uživatelská znalost
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, výhodou, ne podmínkou
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:ČSOB Pojišťovna, a.s., Dolní náměstí Opava, Dolní náměstí 17/9, Město, 746 01 Opava 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 03. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: měsíční, čtvrtletní a roční odměny, slevy na firemní produkty

jméno zaměstnavatele:ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB, IČ: 45534306
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Finance

kontaktní osoba:Ing. Roman Černý
telefon:+420 604 762 571
e-mail:cerny.roman@obchod.csobpoj.cz