Programátoři PLC / Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

FirmaMANAG a. s.
AdresaPrůmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín IV, 280 02 Kolín 2
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
e-mail: eva.salacova@manag.com,
osobně: Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín, pracovní dny 9 - 14 hod.

Náplň práce:

Programování řídícího systému PLC, programování robotů, oživování pohonů, vizualizace operátorských panelů, součinnost s dalšími odbornými profesemi (konstruktéry, elektroprojektanty, výrobou atd.), uvádění linek, strojů a zařízení do provozu u odběratelů, poradenská a servisní činnost.

Požadujeme:

SOU/ SŠ elektrotechnického směru - nejlépe obor programování, platná vyhláška 50/78 sb., znalost programovacích prostředí, orientace v technické dokumentaci, pečlivost, samostatnost, technické myšlení, ŘP skupiny B - aktivní řidič.

V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na e-mail: eva.salacova@manag.com.

Zaměstnanecké výhody:
Flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, mobilní telefon a služební vozidlo i pro soukromé užívání, firemní akce, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, práce s moderními technologiemi, účast na zajímavých projektech.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
  • Jiné, SOU/SŠ elektrotechnického směru, znalost program.prostředí, pečlivost
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín IV, 280 02 Kolín 2
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 07. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, mobilní telefon, služební vozidlo, firemní akce
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:MANAG a. s., IČ: 61672157
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Eva Salačová, DiS.
telefon:+420 321 101 403
e-mail:eva.salacova@manag.com