Přípravář staveb, rozpočtář / Ostatní stavební technici

FirmaVAKU STAV s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
poptávání a objednávání materiálu na stavby, komunikace s investory, kontrola soupisu prací, příprava rozpočtů staveb a jejich podkladů k fakturaci.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B, základní znalost PC.
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.
Kontakt: telefonicky, e-mailem na [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:VAKU STAV s.r.o., IČ: 24273554

kontaktní osoba:Vasyl Kuzevych
telefon:777 031 868
e-mail:[email protected]