DPP - VŠEOBECNÁ SESTRA S OSVĚDČENÍM / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaMěstská charita České Budějovice
ÚvazekDPP
Mzda119 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Pracovněprávní vztah - DPP
Pracoviště: Domácí zdravotní péče - domácí a přirozené prostředí pacientů - Č. Budějovice a okolí.
Požadované vzdělání: dle zákona 96/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů
Prac. doba: 300 hodin/rok
Nástup: dle domluvy

Náplň práce:
poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí

Požadujeme:
Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních), ve znění pozdějších předpisů; Minimální praxe u lůžka 2 roky;
Zdravotní způsobilost, bezúhonnost; Praktické a samostatné myšlení;
Komunikativnost, trpělivost, empatii; Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Zájemci, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na e-mail [email protected], tel.: 731 604 187.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):119 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Městská charita České Budějovice, IČ: 60072709

kontaktní osoba:Mgr. Jana Bartošová
telefon:731 604 187
e-mail:[email protected]