Technický manažer/manažerka / Ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)

FirmaNoroo Bee Chemical Czech s.r.o.
AdresaKopaná 1792, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
ÚvazekHPP
Mzda170 000 Kč až 200 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 17.7.2019, a: 19.9.2019
Vhodné i pro zaměstnaneckou kartu
Místo výkonu práce: Kopaná 1792, 744 01 Frenštát p/R., Butovice 317, Studénka

Náplň práce:
jedná se o řízení technického týmu, organizace technických procesů, plynulá komunikace v korejském jazyce s mateřskou společností v Koreji, pravidelné vytváření reportů v korejštině;
V případě zájmu kontaktujte p. Londinovou 553 038 838

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Noroo Bee Chemical Czech s.r.o. - pracoviště Frenštát p.R., Kopaná 1792, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
mzda, plat (hrubý):170 000 Kč až 200 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Noroo Bee Chemical Czech s.r.o., IČ: 27794008
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Věda a výzkum
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Pavla Londinová
telefon:+420 553 038 838