Mechanik měření a regulace / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

FirmaPRECHEZA a.s.
Adresanábř. Dr. Edvarda Beneše 1170/24, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 29 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

údržba provozu automatizovaných výrobních procesů; kontrola činnosti elektronických přístrojů a jejich údržbam; kontrola činnosti elektronických obvodů u řídících systémů.

Požadujeme:

vzdělání v oboru elektro, znalost vyhlášky 50/1978 Sb.

Nabízíme:

příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené; příspěvek na lázně; penzijní připojištění; výhodné mobilní tarify; měsíční a roční odměny za hospodářský výsledek společnosti; benefitní systém volitelných výhod v oblasti prevence zdraví.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Mgr. Alena Okáčová:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: alena.okacova@precheza.cz,
- telefonicky v pracovní dny od 6:00 do 14:00 hodin na čísle 602 151 841,
- osobně v pracovní dny od 6:00 do 14:00 hod. na adrese PRECHEZA a.s.nábř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 1170/24, 750 02 Přerov 2, personální oddělení.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:nábř. Dr. Edvarda Beneše 1170/24, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 29 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PRECHEZA a.s., IČ: 26872307
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Mgr. Alena Okáčová, personalista
telefon:+420 602 151 841
e-mail:alena.okacova@precheza.cz