Mechanik - měření a regulace / Elektromechanici

  • Klenovecká 597, Kolín II, 280 02 Kolín 2
  • HPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
osobně: Klenovecká 597, Kolín PO - PÁ 08:00 - 16:00
telefonicky: PO - PÁ 08:00 - 16:00
e-mailem: skramlikova@mth-kolin.cz

Požadujeme:

- znalost výkresové a technologické dokumentace
- provádění montáží, demontáží, oprav měřících a regulačních přístrojů
- seřizování a oživování regulačních obvodů
- ŘP "B"
- zkouška podle vyhlášky č. 50/78 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice

Náplň práce:

- provádění základních odborných elektrotechnických prací při zapojování regulačních přístrojů a měřidel

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Klenovecká 597, Kolín II, 280 02 Kolín 2
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Městské tepelné hospodářství Kolín, spol. s r.o., IČ: 62957872
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Martina Škramlíková
telefon:+420 321 721 343
e-mail:skramlikova@mth-kolin.cz