Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti

  • SILVER SWAN CZ s.r.o. - Jaroměřice, Jaroměřice 271, 569 44 Jaroměřice u Jevíčka
  • HPP
  • 15 500 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: práce s klienty domova, asistence klientům při jídle, koupání a všech jejích dalších činnostech, morálně namáhavá práce se staršími klienty
POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:SILVER SWAN CZ s.r.o. - Jaroměřice, Jaroměřice 271, 569 44 Jaroměřice u Jevíčka
mzda, plat (hrubý):15 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:05. 11. 2019

jméno zaměstnavatele:SILVER SWAN CZ s.r.o., IČ: 05601452
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Yuriy Rozman
telefon:+420 774 308 344
e-mail:svswcz@seznam.cz