Provozní pracovník/pracovnice / Pomocníci v kuchyni

  • Compass Group Czech Republic s.r.o. - pracoviště RAKONA, Ottova 402, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
  • HPP
  • 14 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Procter & Gamble - Rakona, Ottova 402, Rakovník
PP na dobu neurčitou.

Náplň práce:
strojové mytí nádobí, příprava surovin ke zpracování, úklid.
Zaměstnanecké výhody: dotované stravné, příspěvek na pojištění, sick day.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně po domluvě na adrese pracoviště, e-mailem na zr.0970@compass-group.cz nebo telefonicky 731438300 p. Jaroslav Štanc.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Compass Group Czech Republic s.r.o. - pracoviště RAKONA, Ottova 402, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
mzda, plat (hrubý):14 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Compass Group Czech Republic s.r.o., IČ: 00642215
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Jaroslav Štanc
telefon:+420 731 438 300
e-mail:zr.0970@compass-group.cz