Obchodní referent / Obchodní referenti

  • STAVEBNINY STUPKA s. r. o. - 01, Brněnská 311, 664 82 Říčany u Brna
  • HPP
  • 22 000 Kč až 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt emailem

Náplň práce:
prodej stavebního materiálu, zpracování cenových nabídek, objednávky zboží

Požadujeme:
znalost stavebního materiálu a práci na PC, praxi v oboru, komunikativnost, zodpovědnost
Ř.P. sk. B a oprávnění VZV výhodou.

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Místo výkonu práce: Brněnská 311, 664 82 Říčany u Brna

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:STAVEBNINY STUPKA s. r. o. - 01, Brněnská 311, 664 82 Říčany u Brna
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:STAVEBNINY STUPKA s. r. o., IČ: 47455012
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Miroslav Stupka, jednatel společnosti
telefon:prace@stavebniny-stupka.cz