ZEDNÍK / ZEDNICE / Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  • Dřevařská 904, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
  • HPP
  • 16 280 Kč

Popis nabídky práce:

ZEDNÍK / ZEDNICE
- Místo výkonu práce: Bytový dům č. 22, Třebeš, Hradec Králové
- PP na dobu určitou od 1.9.2019 do 29.11. 2019

Náplň práce:
zateplování budov, sanace balkonů a podlah, fasády
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod.) na tel. č.: 776 370 495, kontaktní osoba: Kabatsiy Vasyl, příp. e-mailem: kabatsiy.vasyl@gmail.com

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dřevařská 904, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
mzda, plat (hrubý):16 280 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
datum ukončení pracovního poměru:29. 11. 2019

jméno zaměstnavatele:ŠAPIP s.r.o., IČ: 27498891
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Vasyl Kabatsiy
telefon:+420 776 370 495
e-mail:kabatsiy.vasyl@gmail.com