PRODEJCE-PRODEJKYNĚ PRŮMYSLOVÉHO ZBOŽÍ / Obchodní zástupci

  • PEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, 43603 Litvínov 3
  • HPP
  • 18 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

PRODEJCE-PRODEJKYNĚ PRŮMYSLOVÉHO ZBOŽÍ

Náplň práce:
péče o zákazníka, zpracování nabídek, vyhledávání nových dodavatelů, prodej zboží, vyřizování zakázek

Požadujeme:
silnou orientaci na obratové výsledky, aktivní přístup k zákazníkovi, potřebu sebevzdělávání, pozitivní vztah k technickým produktům, loajalitu, výpis z TR, vysoké morální hodnoty, slušné vystupování

Nabízíme:
práci v příjemném a dynamickém kolektivu, velký prostor pro seberealizaci, podporu osobního rozvoje, možnost ovlivňovat výši svých odměn.
Bonusy: Pohodlné parkování u místa výkonu práce, nákup zboží se zaměstnaneckou slevou, pravidelné teambuildingy
Staňte se součástí týmu PEDDY - těšíme se na Vás :)
HLÁSIT SE: Ptáčková Simona, tel.: 476111101 kl. 115, e-mail: administrativa1@peddy.cz, osobně po telefonické domluvě

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:PEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská 240, 43603 Litvínov 3
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:PEDDY Group s.r.o., IČ: 28683927
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Simona Ptáčková
telefon:+420 476 111 101kl.115
e-mail:administrativa1@peddy.cz