Referent/ka pro odbyt a logistiku / Obchodní referenti

  • K a S, s.r.o., Rabakovská, Rabakovská 1624/9, Hostivař, 102 00 Praha 102
  • HPP
  • 25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt e-mailem.

Náplň práce:
administrativa odbytu, logistika
Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody podle výsledků
Životopisy zaíslejte na e-mail: prace.pha@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Referent/ka"

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:K a S, s.r.o., Rabakovská, Rabakovská 1624/9, Hostivař, 102 00 Praha 102
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019

jméno zaměstnavatele:K a S, s.r.o., IČ: 49815334
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Michal Šorm
e-mail:prace.pha@kas.cz